Když se to stane

Samozřejmě, že někdy k prasknutí autožárovky světlometu dojde až během jízdy. Nemůžeme s tím nic udělat, pouze navštívit nejbližší autoservis, kde nám pomohou problém odstranit. Při výměně je vždy dobré vědět, jaký komponent nám pracovník servisu instaluje. Na jedné straně to může být kvalitní díl, na straně druhé, ale levná verze, která vydrží tak maximálně od Štědrého dne do Vánoc. Nebojte se zeptat, a pokud nemáte stoprocentní jistotu profesionální výměny autožárovky, hledejte jiné možnosti a jiná řešení.
hlavní světlomety
Protože věřte, že jsou a že existují! Nabízíme vám špičkové služby online obchodu, co připravil a nabízí profesionální produkty světové firmy OSRAM. Je úplně jedno, jaký máte typ vozidla, naše nabídka je tak bohatá, že si vyberou všichni. Například žárovka h1, W5W, H4 a mnoho dalších typů, druhů a tvarů. Pokud si nevíte rady, nebo se těžko orientujete v autopříslušenství, nevadí. Zkontaktujte nás a naši technici každému rádi poradí, který typ je pro jeho vozidlo ideální.

xenonové světlo

A to není všechno!

Na našich stránkách najdete kromě příslušenství do vozidel i mnoho dalších potřebných záležitostí. Najdete tady například LED světelné zdroje, klasické osvětlení, autobaterie, předřadníky a trafa, nebo kompletní elektroinstalační materiál, včetně zásuvek a vypínačů. Bohatý sortiment neustále doplňujeme a inovujeme, takže pokaždé, když zavítáte do našeho virtuálního obchodu, objevíte řadu novinek a nadčasových možností, jak si vylepšit svůj život v mnoha směrech. Působíme na trhu řadu let a přesně víme, co zákazník potřebuje. Častá otázka se týká cen. Myslet si, že pokud někdo nabízí světovou kvalitu, nechá si za ní zaplatit, nemusí být zrovna správná domněnka. Možná jinde, ale u nás? Přesvědčte se, že s námi ušetříte nejen čas, ale hlavně finanční prostředky! A to se v každém případě určitě a stoprocentně vyplatí.