Spojení se světem

Mimo obrovské nevýhody, totiž závislosti, musíme těmto technologiím také přiznat nějaké to plus. Ušetří nám spoustu času. Jedním z příkladů je internet a není snad nikdo kdo by se s tímto pojmem nesetkal. To by musel bydlet v jeskyni a nestýkat se světem. Jenže to již dnes nejde. Takže jediní lidé jsou ti, kteří se stěhují do nového domu, nebo bytu. Ti si budou muset zařídit internet nový.
Není to správný technický výraz. Tento pojem by měl znít, musí si nechat zřídit internetovou přípojku. Stejně jako kdysi v čase krále Klacka se zřizovaly přípojky telefonní.Internetová “anténa”.
Staří bardi pamatují, jak to šlo. Podala se žádost a během desíti a až čtyřiceti let jste měli telefon. Tedy jen pokud jste se neprotivili režimu, chodili na brigádu a na prvního máje volali, aby zůstalo vedení strany dlouho naživu.
Dnes je to při žádosti o přípojku drobátko jinak. Neliší se začátek. Totiž ten o požádání. Není třeba písemně,prostě zavoláte a většinou do tří dnů jste spojeni s celým světem. Je úplně jedno, jakého jste politického přesvědčení a náboženského vyznání.
Pokud nechcete platit za připojení spoustu peněz, většinou budete jen muset podepsat smlouvu na pár let. Zhruba dva nebo tři roky. Ceny za měsíční připojení se samozřejmě liší. Nejlevnější internet Prahaje jedním z těch, kde by to mohlo finančně vyhovovat.
Pamatujte, že platíte za připojení za měsíc, ne za každou minutu jako kdysi na počátku internetu. To se platilo stejně jako telefon, za čas a později za stažená data. Tedy za množství. Dnes prostě jednou měsíčně, nebo čtvrtletně dáte nijak nepřehnanou částku a máte klid. Žádné stopky, žádné počitadlo přenesených mega.Domácí pohodlí při surfování
Když je pak internet zapojen, stačí si již jen připojit mobily na bezdrátovou síť, kterou máte a můžete třeba koukat na film, který máte rádi. Nebo poslouchat hudbu. Dneska jde prostě všechno strašně rychle.