Krása a zdraví vychází ze správné stravy

Když si přejeme vypadat dokonale, mít zdravou pleť i pokožku, musíme se o sebe starat a dbát na každodenní a zdravé návyky. Věděli jste, že pitím dostatku tekutin denně, pomáháte svému zdraví? Víte, že existují zdravé a nezdravé druhy pití a nápojů, které nám škodí, či naopak dokonale pomáhají ke zdraví, kráse a vitalitě?

Co nám škodí a co naopak pomáhá

Mezi nejzákladnější a zdravé druhy nápojů, nebo – li pití, které je pro naši vitalitu zapotřebí, je dostatek tekutin denně. Nemůžeme se napít, pouze když máme jen pocit žízně, ale nejméně tři litry vody denně, jsou optimální a dokáží vyčistit naše tělo, nejen zevnitř, ale i z venku.

Mezi zdravé druhy nápojů se řadí:
–          voda
–          zelený čaj
–          džusy
–          koktejly z přírodních surovin
–          mléko

Mezi druhy nápojů, můžeme denně zařadit i kávu, ovocné čaje i druhy minerálních vod, s výjimkou těch se sladidly, které obsahují mnoho cukru.

Nezdravou formou nápojů jsou:
–          slazené limonády
–          kofoly, druhy slazených koktejlů
–          energetické drinky
–          nadměrná konzumace kávy není také dvakrát dobrá

Když chceme hubnout

Pokud chceme být krásné, cítit se denně dobře a nemít zdravotní potíže, je velmi důležité nejen zdravě pít, ale především zdravě a pravidelně jíst. Mnoho vitamínů a minerálních látek, jsou pro naše správné fungování těla opravdu velmi důležité. Správný přísun tekutin v podobě klasické vody, je tím nejlepším druhem při čištění těla a hubnutí, jako takové.

Věřte, že pokud budeme pít slazené vody denně, můžeme hubnout, jak je libo a nic se nebude odehrávat. Podíl živin, cukrů i tuků, musí být i v pitném režimu, přesné a je velmi důležité.

Jak si udržet štíhlou postavu a pochutnat si zároveň

Hubneme, musíme dodržovat jisté druhy diet, návyků a také zdravých druhů jídel i nápojů, ale neustále nás honí mlsná. Co s tím, aby byla žena krásná, vitální a zdravá, pochutnala si na super chutích a zároveň dodržela jisté druhy zdravého stravování?

Pokud nás tedy hodí mlsná, ale jen voda a zelený čaj nám chuť nezažene, je velmi zdravé a dobré, jaké zdravý nápoj, namíchat si drinky z čerstvého ovoce. Dostatek vitamínů, cukrů i podíl ovocné šťávy, působí, jak na naše chuťové pohárky, tak i nám napomáhá celkovému zdraví a kráse.

Věřte, že stačí tak málo, aby byla spokojenost, zdraví, krása i vitalita v jednom a na místě.