Konec nášlapným odpadkovým košům

Patříte také mezi ty hospodyňky, které neustále běhají s čistícími prostředky po bytě či domě a snažíte se beznadějně vyhubit všechny nečistoty a bakterie, které pravidelně napadají některá z míst vaší domácnosti.  

Nejnáchylnějším místem kromě záchoda a koupelny jekuchyňský odpadkový koš.  Budete zcela jistě nadšeni nabídkou, kterou už poskytuje mnoho obchodníků s kuchyňskými doplňky.

Jak koše fungují?

uBezdotykové odpadkové koše fungují na principu čidla, které reaguje na pohyb ve vzdálenosti cca 16 cm a otevře se. Tím vám umožní vyhodit odpadky bez jakéhokoliv nebezpečí roznášení mikrobů a bakterií na vašich rukou.

– Zároveň se omezí zašpinění koše, protože při vysypávání některých potravinových i jiných zbytků nebudete muset přidržovat víko koše. Po oddálení od chytrého čipu se koš zhruba za 3 sekundy sám zavře.
– Vybrat si můžete mezi koši, kde senzor funguje na baterii, nebo koši, kde je senzor napájen elektrickým proudem.
Senzor je zabudovaný v plastovém víku odpadkového koše, ale většina z nich má i možnost manuálního otevírání tlačítkem.
– Bezdotykový odpadkový koš je samozřejmě  opatřen i tlačítkem, kterým můžete bezdotykový systém vypnout a zapnout.

Co ještě oceníte?

– Kromě samotné bezdotykové funkce, pro kterou stojí za to si koš objednat, budete překvapeni také moderním designem a kvalitními materiály, z kterých jsou koše vyrobeny.

– Povrch kvalitní nerez oceli je ošetřen vrstvou, která zabrání otiskům prstů.
uVelmi snadné je i vyměňování odpadkových pytlů, které jsou zachycené pojistným kruhem. Celý koš se snadno udržuje čistý.
 
Pokud jsme vás přesvědčili a rádi byste tuto moderní vychytávku měli i u vás v kuchyni nebo třeba v koupelně, vybírejte mezi koši s tichým chodem. A ještě malé upozornění: pokud vás v kuchyni překvapí nějaký neznámý zvuk, může se stát, že jste se nechtěně dostali do blízkosti čidla a váš koš se otevřel.