Není nad domácí chleba

Při ranní snídani se line vůně čerstvého a křupavého pečiva, stačí jen namazat máslem, sýrem nebo marmeládou a pak už si můžete vychutnat jeho lahodnou chuť společně s čajem nebo kávou. Je to i vaše představa o ideální a dokonalé snídani v kruhu vaší rodiny? Častokrát pak vyvstává otázka, kdo pro ono čerstvé a křupavé pečivo zaběhne do obchodu.
nůž na chléb

Nebylo by třeba lepší pustit se do pečení chleba přímo u vás doma? Nejen křupavý, voňavý a čerstvý chléb, ale i spoustu dalšího toho hravě zvládnete s domácí pekárnou, která vám vytvoří kvalitní a chutné domácí pečivo, do kterého si můžete přidávat své vlastní ingredience podle libosti. Tento spotřebič se v poslední době těší stále větší oblibě a pomalu ale jistě se stává nepostradatelným pomocníkem v nejedné domácnosti.

Pokud vybíráte vhodný typ domácí pekárny, tak se setkáte s různými cenovými relacemi. Určitě se vyplatí investovat do těch dražších modelů, protože ty vám zase nabídnou více různých funkcí a programů pro pečení různých druhů pokrmů.
mísa na chléb
Funkce, které oceníte:

§  Noční pečení (stačí jen nastavit všechno potřebné a ráno po probuzení se můžete těšit na voňavý a lahodný chléb, který provoní celou vaši kuchyň a přijde vám po ránu vhod)

§  Funkce odloženého startu (čas pečení si můžete přizpůsobit tak, aby vám to vyhovovalo)

§  Programy pro přípravu různých druhů těst (připravit si tak můžete těsto třeba na buchty, pizzu atd.)

§  Příprava domácího jogurtu nebo marmelády

§  Různé propečení kůrky

§  Nastavení hmotnosti
různé pečivo


Pokud si pořídíte tohoto šikovného pomocníka do vaší domácnosti, budete si moci připravit chutné a čerstvé domácí pečivo kdykoliv jen dostanete chuť a hlavně, a to je nejdůležitější, přesně podle vašich chutí a také máte přehled o tom, co všechno do pečiva dáváte.

Tento spotřebič se stane velkým společníkem nejen při vašich snídaních.