Sjednejte si hypotéku podle vašich představ!

Získat hypotéku, to není ani zdaleka snadná věc. Tím spíše, pokud se o ni chystáte požádat v bance. Češi jsou na bankovní hypotéky zvyklí, a tak je návštěva banky to první, co je napadne vždy, když potřebují hypotéku. Ani si přitom neuvědomují, jak složitou cestu k penězům si zvolili, a co budou muset všechno podniknout, než tímto způsobem peníze získají.hromada peněz
Každý, kdo požádá o hypotéku v bance, by měl počítat s celou řadou schůzek, dokazováním mnoha skutečností, vyplňováním hromady papírů, a také s nutnou finanční spoluúčastí, čistým registrem anebo dostatečnou bonitou. A právě poslední tři zmíněné povinnosti jsou pro řadu lidí velkým problémem.
Mít našetřeno dost peněz na povinnou finanční spoluúčast je v případě vysoké hypotéky poměrně náročný požadavek. A stejné to může být, i pokud se jedná o dobrou bonitu žadatele – banky jsou při posuzování bonity velice přísné, a proto je potřeba počítat s tím, že vaši bonitu výrazně sníží. Stejně tak má řada lidí zápis v registru.
Takže výsledek může být, že po několika týdnech posuzování žádosti o půjčku v bance se dozvíte, že žádné peníze nedostanete.
Jenže proč procházet podobným složitým procesem a chystat si velké zklamání, když můžete o půjčku jednoduše požádat v nebankovní společnosti?
Požádat o nebankovní hypotéku je hračka a zvládne to i malé dítě. Žádat můžete pohodlně přes internet, a bude vás to stát zhruba tři minuty vašeho času. O zbytek se postará nebankovní společnost za vás!graf růstu financí
Velkou výhodou je i snadné ručení za půjčku – můžete ručit libovolnou nemovitostí, takže si můžete sjednat například hypotéku na pozemek Americká nebankovní hypotéka. Ano, i nezastavěný pozemek může být skvělou volbou v případě, kdy chcete žádat o půjčku! Na základě jeho hodnoty získáte půjčku ve výši, která hodnotě takového majetku odpovídá. A proto čím vyšší záruku poskytnete, tím více peněz můžete získat.