Trička, deštníky i tašky

Propagačních materiálů existuje celá řada. Jak je ale využít ve prospěch podnikání? Každý se chce zviditelnit a právě tato metoda je jednou z nejžádanějších a nejužitečnějších. V případě, že zaměstnancům chcete udělat hezké Vánoce a obdarovat je dárkem, jistě to bude takový předmět, který na sobě bude mít logo Vaší firmy, to je přeci samozřejmostí. V tom případě si můžete vybrat z krásně barevných triček, vždy alespoň s logem nebo názvem Vaší firmy. Vhodný je také deštník, který upoutá pozornost nejenom zaměstnanců, ale také vždy všech kolemjdoucích. Díky tomu je neustále na očích a to i s názvem Vaší firmy.dva dárky na stole, vedle jsou červené a různé baňky

  • Dárky můžete věnovat také zákazníkům a odběratelům firmy. Jsou vhodné jako pozornost na konci roku, jako poděkování za spolupráci. Volit můžete hrnečky, usb flash disky, klíčenky a spoustu dalších drobností.

Propagační maličkosti aneb dva v jednom

Propagační maličkosti, které potěší a zároveň budou plnit funkci zviditelňování Vaší firmy. Jako propagační maličkost můžete využít cokoliv. Při vyšším odběru je možná množstevní sleva.
Podobné dárky plní funkci hned dva v jednom. Jednat tím potěšíte své zaměstnance nebo spolupracovníky a jednat neustále budete propagovat Vaší firmu. Navíc jsou mnohdy i užitečné, takže je zaměstnanci nebo i zákazníci mohou používat každý den.
Základem na konci roku jsou minimálně propisky, které používá naprosto každý. Jedná se o malou ale velice užitečnou věc. Další může být dárek o něco větší v podobě deštníku, trička či tašky. Pro významné pozice se hodí například USB flash disk. Podobný dárek udělá radost nejenom o Vánocích, ale také třeba na konci roku, když jej věnujete Vašim zákazníkům.tričko černé a bílé se stejným potiskem, s konvičkou kávy

  • Reklamní předměty s potiskem Betmarks můžete použít jako vánoční dárky, upoutávky, propagační materiály, dárky zaměstnancům i firemním spolupracovníkům, odběratelům. Mají široké možnosti využití.