Co vlastně čekáme od muže

Ženy milují muže a touží po nich celý život, to je nesporné. Nicméně tak jednostranné to ovšem není. Priority se mění v průběhu celého života. Například jiné požadavky má naivní dívka v šestnácti letech a jiné dáma ve čtyřiceti letech. Pojďme se podívat, co obvykle čeká od muže žena v určitém věku.
 
 

Priority se mění s věkem

  • 13-20 let– dívka hodnotí především krásu. Chodit s ošklivým klukem je téměř nemyslitelné. Proto v tom období je spousta báječných kluků nezadaných a nešťastných, protože neví, že jejich chvíle teprve přijde.

 

  • 20-25 let– dívky, respektive nyní už spíše mladé ženy poznávají, že krása není všechno. Najednou frčí kouzlo osobnosti neboli charisma. V tu dobu frčí bohémové, ale pozor i muži profesně velmi úspěšní. Ženy budují kariéru, proto je pro ně atraktivní muž úspěšný v zaměstnání.

 

  • 25-35 let– v tomto věku obvykle většina současných žen touží po rodině. Hledá tedy muže, který by ji dokázal zaopatřit a který by byl schopen poskytnout kvalitní „genetický materiál“. Pokud Vám některé ženy přijdou v tom věku, že jsou tak trochu na peníze, věřte, že to není zase tak úplně na škodu. Taková žena jen chce, aby se o její potomky měl kdo postarat.

 
 

  • 35 – 60 let– v tomto věku by žena měla být vdaná. Jenomže rozvodovost stoupá a proto je velké množství žen, které se rozvedou. Některé ovdoví, protože i mladí lidé umírají. Požadavky na muže se mění. Ženy nehledají primárně někoho, kdo je zaopatří, ale s kým jim bude dobře, kdo bude tak říkajíc na pohodu.

 

  • 60 let a výš– stáří může být velmi krásným obdobím za předpokladu, že ho trávíte s někým, s kým můžete sdílet krásy života a nemoci stáří. Vztah mezi mužem a ženou je založený na tom, že máte s kým sdílet. Krása a kariéra už nejsou podstatné, podstatná je blízkost. Vztah je spíše kamarádský, ale o to hlubší.