Doba moderních technologií

Několik možností, co s nevzhledným stropem udělat, bychom pro vás měli.
·         Ještě před několika desítkami let byly jediným originálním řešením polystyrenové obkladové stropní desky. Kdo měl štěstí, sehnal stropní desky s designem, které byly vyrobeny z PVC.

·         Později nastala doba sádrokartonů. Je to sice materiál, který zakryje mnohé nesrovnalosti i větší praskliny, ale při práci s ním je nutno počítat s následným dokonalým úklidem.
 
Ale žijeme ve 21. století, a to je doba moderních technologií! A proto pro vás máme ještě třetí, naprosto dokonalé řešení, které můžete využít nejen v domácnosti, ale také v kancelářích, nemocnicích či jiných prostorách.

Napínané stropní podhledy

–  Jsou vyrobeny ze speciálního ekologického materiálu, kterým je impregnované kompoziční plátno.
–  Tento materiál splňuje veškeré bezpečnostní nařízení a je schopen odolat nejen vytopení, ale také požárům.
–  Kromě toho, že tento materiál přispívá i k stropní izolaci, díky které udržuje teplo v místnosti a zabrání jeho úniky, je vhodný i do prostor, které vytápěné nejsou, protože jeho odolnost je až do teploty -50ºC.
–  Zmíněný materiál je napínán na speciální konstrukci, takže díky němu můžete i snížit strop.
–  Samotná montáž je o několik dní kratší než při montáži sádrokartonu.
–  A co je jistě pro všechny majitele bytů, domů, ale i nebytových prostor pozitivní, samotná montáž probíhá oproti sádrokartnu v mnohem vyšší čistotě a nečeká vás po té žádný náročný úklid.

A jak vlastně napínaný stropní podhled vypadá?

–  Díky této technologii docílíte krásného rovného stropu, který může být nejen sněhově bílý, ale na trhu najdete širokou škálu barevných variant, z kterých jsou složit i různé barevné vzory.
–  U těchto stropů je garantována 12letá záruka.
–  Během běženého užívání, ale ani v kuchyni, kde jsou často různé výpary a mastnoty, nedochází k žádným změnám, dokonce ani k vyblednutí barevnosti.
–  Tato technologie jde i propojit s tolik oblíbenýmled osvětlením, které dodá nejen stropu, ale celé místnosti romantický vzhled.