Individuální přístup a nízké úrokové sazby

Dávno jsou již za námi doby, kdy byly nebankovní hypotéky považovány za méněcenné. V dnešní době jsou konkurence schopné běžným bankovním produktům a také si konkurují navzájem mezi sebou. I soukromé společnosti totiž dokážou nastavit podmínky tak, aby byly pro klienta velice výhodné, zajímavé a přínosné. Snaží se o to, aby se klient u nich měl co nejlépe a aby si zvolil právě jejich úvěr, proto se musí přizpůsobit a nabídnout výhodné podmínky. Je tomu opravdu dávno, co vydělávaly na vysokých úrocích a dalších nesmyslných poplatcích. V dnešní době by soukromým společnostem nic takového neprošlo, proto se musely přizpůsobit a své finanční produkty zvýhodnit. U nás například předem neplatíte žádné poplatky a úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit.

obchod

  • V dnešní době finanční produkty od soukromých společností konkurují běžným bankovním finančním produktům a týká se to také nebankovní hypotéky, jakožto produktu určenému běžným spotřebitelům.
  • Spotřebitelský úvěr má v našich rukou velice výhodné podmínky.

Banky odmítají klienty hned z několika důvodů

Pokud vám nechtějí půjčit v bance, nejste dostatečně bonitní, máte nízký příjem, nebo naopak něco navíc například záznam v registru, který nesmíte mít, když chcete půjčku v bance, pak pro vás máme řešení. Využijte našeho spotřebitelského úvěru, který se snaží všechny tyto podmínky přizpůsobit individuálně klientovi na míru přesně tak, abychom mu mohli poskytnout úvěr.

buraz

  1. V případě spotřebitelského úvěru se ručí nemovitostí.
  2. Zajistíme individuální přístup a výhodné podmínky.
  3. Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků.
  4. Poskytujeme velice výhodné úrokové sazby. Nízké jako v běžných bankovních institucích.
  5. Dlouhá doba splatnosti až 30 let.
  6. Něco uděláme i s nízkými příjmy, nejsou překážkou, takže vám úvěr přizpůsobíme na míru.
  7. Máte na svém kontě exekuce? Dluhy bývají velkou překážkou, ne však v naší společnosti. I v případě exekucí vám můžeme poskytnout úvěr.