Nejmodernější design

Nejnovější televize vypadají jako placatý obraz na zdi. Už není potřeba mít doma tu neforemnou bednu, pro kterou musel být extra vyhrazen prostor v obývací stěně. Teď už stačí trocha místa na zdi.
·        Nejdůležitějším kritériem pro pověšení je vhodná poloha a výška.
·        Abychom po týdnu sledování televize nemuseli navštívit odborníka na oční choroby, nebo obvodního lékaře požádat o obstřik.
televize na zdi
Televize tedy visí na tom správném místě a Vám se přesto zdá, že tu něco překáží.
–         Jsou to nezbytné kabely, které nám vizuální potěšení trochu kazí.
–         Jestliže patříte k těm šikovnějším, nebude jistě problém je zasekat pod omítku.
–         Pokud se na to necítíte, stačí koupit lištu, která kabely také dobře schová.

Přehrávač je nutností

Dalším problémem může být připojení reproduktorů. Zvláště domácí kina jsou vybavena zadními reproduktory, které umocňují dobrý požitek ze sledování filmů. Ale i tady se naskýtá řešení. Můžete si pořídit reproduktory, které se připojují bezdrátově. A to ještě není zdaleka všechno. Budete potřebovat i další zařízení. Jestli tedy nechcete sledovat jen „bohatou“ nadílku každodenních seriálů a pořadů, kde stále někdo pláče nebo naopak křičí.

·        Budete tedy potřebovat připojit DVD přehrávač.
·        Nebo raději Blu-Ray disk?

Dříve byste si na poličku postavili neforemnou krabici, která by na Vás celý večer lascivně pomrkávala. Dnes budete mít elegantní přehrávač, který bude tak dokonalý, že ani nepostřehnete, že ho máte. Nejmodernější DVD přehrávače mají, krom hezkého vzhledu, ještě jednu zajímavou vlastnost. Umí pracovat ve vodorovné i svislé poloze. Můžete ho tedy zavěsit anebo si ho prostě položit na stolek. A nejnovější trend? Budete se divit.
domácí kino
Designéři se rozhodli už nové designy DVD přehrávačů nevymýšlet a raději je schovat. Přehrávač tak bude schován v jednom z reproduktorů.

–         Ušetří se tak místo.
–         Odpadnou překážející kabely.