Průzračná voda, kterou vám bude každý závidět

Bazénové příslušenství patří mezi základní výbavu každého majitele koupacího zařízení. Samozřejmě, že je nutné být vybaven správnými přípravky pro ošetření vody, ale k dokonalé a hlavně snadné údržbě vody potřebujete i další pomocníky. Pokud k ošetření vody využíváte tabletové přípravky, tak jistě oceníte kvalitní plovák či dávkovač tablet, do kterého vložíte tablety a z něj se pak postupně uvolňují účinné látky přímo do vody a Vy se nemusíte o nic starat. Ovšem přípravky bazénové chemie se postarají pouze o odstranění mikrobů a bakterií, ale co napadané listí ze stromů či třeba kousky trávy? S těmi si pak poradí kvalitní vysavač a také spolehlivá filtrace. Samozřejmě, ty, které plavou ještě na hladině můžete odstranit za pomocí síťky.

plavající holka

Pokud jsme u sítěk, tak jistě oceníte velký výběr teleskopických tyčí, díky kterým dosáhnete do každého koutu Vašeho koupacího zařízení. A když se vrátíme k filtracím, tak kvalitní filtry či třeba filtrační písek jsou také dobrými pomocníky. Jistě Vás potěší, že ke svému koupacímu zařízení si můžete pořídit i náhradní díly, které už ve vybavení většiny bazénů jsou, ale nemusí Vám vyhovovat jejich provedení, velikost či třeba délka a podobně a právě proto mezi bazénovým příslušenstvím najdete také hadice, schůdky, skimmery a další vybavení, které potřebujete ke správné funkci Vašeho koupacího zařízení nebo k jeho údržbě.

paní u bazénu

A na závěr jistě doceníte krycí plachtu, která je nepostradatelným pomocníkem, abyste ochránili Vaše koupací zařízení před znečištěním v době, kdy jej nevyužíváte. Ovšem plachta nemusí sloužit pouze na zakrytí koupání. Pokud máte raději teplejší vodu, tak Vás jistě potěší výběr solárních plachet, které vodu přes den dokonale prohřejí a v noci ji chrání před vychladnutím. Jak tedy vidíte, bazénové příslušenství je velmi důležitým a nepostradatelným pomocníkem každého majitele koupacího zařízení.