Vraždy, drogy, porno na objednávku….. Dark Web

Pro většinu z nás je internet prostředkem k práci či zábavě. Většina stránek která se dá navštívit přes běžné prohlížeče je legální, nebo se pohybuje alespoň na hranici legality. Existují ale prohlížeče, které vás dostanou do úplně jiného světa internetu. Na tyto stránky se dá dostat pouze pomoc speciálních prohlížečů.

Odhaduje se, že pouze 4% internetu je přístupno běžným uživatelů. Zbytek je Deep Web, z čehož se dostanete na Dark Web. Dark Web, nebo Dark net, je subsekce Deep Webu. Tato množina málo přístupné částí internetu je zcela anonymní. Zde naleznete stránky, které se zabývají prodejem zbraní, kradeného zboží, všech druhů drog, falešných peněz. Dokonce se zde shlukují různé komunity hackrů, zlodějů a neoficiální zprávy hovoří o nájemných vrazích či celých organizovaných skupinách zabijáků. Není to svět pro každého.

Pokud hledáte pro přístup na darknet webové stránky (s .onion doménou), pak přístup na web se provádí pomocí TOR síťového svazku a TOR prohlížeče. TOR je nejrozšířenější dark webový prohlížeč.
 

Neklamte sami sebe tím, že poskytovatelé internetu (Internet Service Providers) a vládní skupiny se nesnaží sledovat ty, kteří používají Tor přístup k Dark webu. Tito lidé jsou velice zkušení počítačový analytici. Tak se jim to pokuste ztížit, jak jen to půjde. Hrozí za to basa.

Dostat se do dark webu není jednoduché. I když jste na dark webu zcela anonymní, samotný přístup anonymní úplně není.
Na internetu naleznete samotné další postupy instalace.

Ale buďte opatrní, Dark web je nevyzpytatelné místo. Chraňte sami sebe při jeho používání. Když se dostanete, kam nemáte, nemusí vaše návštěva končit dobře. Stalo se mnohokrát, že při prohlížení na zvědavce vyskočilo okno s jeho adresou, stránkou na FB a nápisem „Never come back“. A mnoho lidí zmizelo, v jejichž počítačích byly později nalezeny přístupy na Dark web.

Vše záleží na vás, jak moc chcete riskovat. Ale pokud jste odhodlaní to risknout a zvědavost vás nutí to zkusit tak nezbývá než vám popřát hodně štěstí.