Vyměňte chemii za sůl, budete se cítit jako v moři

Myslíte si také, že k péči o bazénovou vodu je vždy nutné využívat pouze chemické přípravky? Donedávna to byla běžná praxe, současnost nabízí i jiná řešení. V poslední době totiž mnoho lidí dává přednost více šetrnějším způsobům.
Vyzkoušet tak můžete například mořskou sůl, ta je ideální hlavně v případě, že máte malé děti nebo máte citlivější pokožku. Některým lidem totiž běžně užívané přípravky mohou způsobovat kožní reakce, proč se tomu tedy nevyhnout, když máme možnost.

sůl

Mořská sůl představuje perfektní způsob ochrany vody v bazénu ve spojení s příznivým účinkem na naše zdraví. Použít ji lze však za předpokladu, že vlastníte salinizační jednotku. Při použití bez ní by mohlo dojít k poškození některých částí bazénu či filtrace. Týká se to doporučeného množství 5 kg na 1m3 vody.

Kvalita, ze které si vždy vyberete

Pro použití do bazénů vybírejte mezi osvědčenými a kvalitními produkty, které neobsahují jodidy, ty totiž mohou způsobovat nehezké zabarvení.
U nás můžete volit mezi mořskou solí pocházející z Chorvatska, Itálie nebo Portugalska. Vždy se však můžete spolehnout na vysokou čistotu a kvalitu těchto produktů, která se o vaši vodu perfektně postarají. Nabídka je opravdu pestrá https://eshop.techneco.eu/Morska-sul-do-bazenu, stačí si vybrat.

mořská sůl

Vytvořte si moře ve své koupelně

Pokud ale nevlastníte bazén, i tak můžete mořské soli ve svůj prospěch využít. Tyto blahodárné koupele si lze stejně dobře udělat i ve své koupelně. Stačí, když do plně napuštěné vany sůl přidáte, zde se ovšem doporučuje množství maximálně 3kg na 1000l, aby nedošlo k poškození kovových částí.
V bazénu nebo ve vaně, je to jedno, pokud nemůžete k moři, udělejte si moře doma a relaxujte. Pro své zdraví, a především svoji pokožku, tak uděláte maximu a to stojí za vyzkoušení.