I doma můžete mít malou posilovnu

V dnešní době si spousta lidí oblíbila jako odreagování chození do fitness a posiloven. Nejde však jen o formu odreagování od stresu a každodenních starostí a děláte tak něco i pro své zdraví. Samozřejmě, že je mezi těmito lidmi spousta těch, kteří chtějí zhubnout a tvarovat svou postavu a podobně. Jenže také je velká spousta lidí, kteří by chtěli něco dělat se svou postavou, ale nemají čas na chození do fitness či posilovny nebo nenašli druh cvičení, který by odpovídal jejich požadavkům, či prostě jen nechtějí navštěvovat posilovny.

míč, podložka, guma

Cvičit a posilovat své tělo můžete i doma a nepotřebujete k tomu velké neskladné cvičební stroje. Příkladem skladného sportovního náčiní, kterým můžete procvičit celé tělo je posilovací odporová guma na shyby a spoustu dalších cviků. Jde o pomůcku, kterou můžete po cvičení uložit do šuplíku či kamkoliv jinam a přitom Vám opravdu velmi pomůže. Lze ji využít mnoha různými způsoby a to nejen na posilování, ale také na protažení.

V naší široké nabídce najdete gumu na shyby a další posilovací a protahovací cviky ve dvou podobách a to v provedení dlouhém a krátkém, z nichž každá má jiné využití. Dále Vám k této cvičební pomůcce nabízíme i další doplňky jako jsou úchopy a ručky, díky kterým pak můžete provádět s touto cvičební pomůckou ještě další velkou spoustu cviků. Při cvičení s odporovou gumou využíváte hlavně váhu svého těla, ale také odpor této pomůcky, i podle tohoto odporu si můžete vybírat.

černoch, posilovna, ruce

Kromě posilovacích gum najdete v naší nabídce i další pomůcky pro domácí cvičení, ale také vybavení pro posilovny a fitness. Nabízíme Vám také švihadla, balóny na cvičení, činky a závaží, boxovací pytle a samozřejmě také posilovací stroje různých zaměření a velikostí. Proto neváhejte a vstupe do naší nabídky.