Znáte laser game?

Jestliže si potřebujete pořádně odpočinout, chcete se odreagovat od běžných starostí, zkrátka máte potřebu si pořádně vyčistit hlavu, pak vám jistě přijde vhod laser game Lazerfun.
Co je laser game?
Laserová hra – pořádná laserová střílečka, která není jen o tom, že pálíte po všem, co se hýbe, ale musíte efektivně udeřit na své soupeře, a rozhodně se přitom neobejdete bez dostatečného pohybu a chuti do akce. Jenže nemusíte se bát, ten pohyb a vaše snaha přijde najednou sama od sebe, protože toto je ten pravý typ hry, který dokáže vtáhnout hráče do děje, ať už máte jakoukoli povahu.

IMG_8106

Jak to celé probíhá?
Je to jednoduché, prostě si nasadíte speciální vestu se senzory a do ruky vezmete dobře padnoucí laserovou pistoli, a můžete jít na věc. To, co konkrétně budete dělat, záleží na tom, jaký si zvolíte herní mód. V nabídce je jedenáct typů hry, a k tomu dvě originální arény, což dohromady dává široké spektrum možností pro každého. Takže ani začátečníci, ani pokročilí se v aréně rozhodně nudit nebudou.
Co musíte udělat proto, abyste si zahráli?
V každém případě je potřeba, abyste si rezervovali svůj termín hry – datum a čas, ve který budete hrát. V opačném případě by se vám mohlo stát, že na vás nevyjde řada, což by bylo velice nemilé.
Nicméně na místě se zabavíte i jinými způsoby. Můžete využít občerstvení místního baru anebo si zahrát starou dobrou klasiku v podobě stolního fotbálku.

billboard-left(1)

Jak se dostanete na místo?
Velice pohodlně a rychle, a to buď vlastním automobilem anebo hromadnou dopravou. Pokud přijedete autem, tak se rozhodně nemusíte bát o to, kde zaparkujete – k dispozici je vám parkoviště herní arény, a také parkovací místa v blízké obchodní galerii.
Chytila vás laser game za srdce?
V tom případě si můžete pořídit výhodnou členskou kartu. A také můžete hru věnovat jako originální zážitkový dárek pro vaše blízké.