Masáž s čokoládou

Pro masáže se používá jen kvalitní čokoláda, která je stoprocentně přírodní a bez chemických přísad a bez cukru. Na kvalitě čokolády závisí výsledný efekt masáže.
užívání masáže
Čokoládová masážje skvělá k vyhlazení pokožky, působí proti celulitidě a odplavuje toxiny. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvku pro náš organismus, jako je například kakao a theobromin. Na lidské tělo působí stejně jako kofein aktivací látkové přeměny a ovlivňují cévní zakončení v kůži. Zároveň zabraňují pronikání volných radikálů a tělo je v dokonalé harmonii. Tato masáž je vhodná i proti celulitidě, kdy se nanáší se na zadní část těla, na nohy a hýždě. Odbourává vodu z organismu a tím uvolňuje a zeštíhluje.
čokoládová pěna
Díky čokoládové masáži naše tělo získá vitamíny, aminokyseliny a minerály. Má příznivý vliv na naši psychiku, srdce a pomáhá s detoxikací. Antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a jsou účinné proti striím. Čokoláda dokáže v mozku stimulovat dopamin a uvolňovat endorfiny a serotonin, což jsou chemické látky štěstí. Pomohou nám získat vitalitu a životní energii. Po masáži se budeme cítit uvolněně, budeme mít krásnou pokožku a uvolněné, odpočinuté svaly.
Přípravou na čokoládovou masáž je provedení peelingu, třeba z nastrouhaného kokosu, který je vhodný i pro alergiky, protože je čistě přírodní. Peelingem se zbavíme šupinek a vrásek. Jakmile se nám pokožka pročistí a prokrví, můžeme nanést čokoládu. Po masáži dostaneme zábal, aby se pokožka zklidnila a čokoláda se mohla lépe vstřebat.
příprava k relaxaci
Pokud budeme chtít vyzkoušet něco netradičního, můžeme zkusit tantrickou masáž. Našemu tělu prospěje každý pocit uvolnění a relaxace nebo třeba i . Pokud budeme spokojeni, budeme se vracet. Čokoládovou masáž můžeme také darovat, nebo využít nabídku „Masáž pro dva“ a vzít s sebou partnera nebo kamarádku.