Skvělý oblek pro váš business!

Vybrat kvalitní oblek, který dobře padne je někdy nad všechny síly. Ale nepropadejte panice. Je lepší si vyzkoušet více materiálů a kombinací než být v závěru nespokojený. Dejte si proto na čas a výběr obleku neuspěchejte. Tato část šatníku reprezentuje vaši osobnost, proto si nechejte na koupi záležet.
 černoch v obleku

1.      Barvy

 
Naštěstí je už pryč ta doba, kdy všichni byli zahaleni do černých obleků. Současná doba je velice hravá, a tak se nebojte toho využít! Oblek, který používáte přes den na pracovní schůzky či cesty, se nebojte rozzářit barvami. Kdo říká, že modrá a červená je špatná? Tyto barvy sluší všem mužům. Modrý oblek by měl být součástí každého šatníku. A zkoušely jste puntíkaté ponožky? Celému business stylu dodají veselý styl!

2.      Knoflíkář

 
Také často řešíte situaci, že nevíte, kolik knoflíků je málo a kolik zase moc? Zvolte zlatou střední cestu a vybírejte saka se dvěma knoflíky. Působí více odlehčeně a sako se vám nebude kroutit tak, jak je tomu u vícero knoflíků.

3.      Doplňky

 
Šaty dělají člověka a doplňky dotváří muže. Tohle pravidlo berte na vědomí a ke každému saku si pořiďte i doplňky jako jsou kapesníčky či různé ozdoby. Pokud máte rádi nádech luxusu, ozdobte rukávy manžetovými knoflíčky, které se vyrábí podle nejnovějších trendů a vám přidají jedinečný vzhled. Na kravatu umístěte sponu, která vám sladí celý oblek. Nebo patříte mezi ty muže, kteří každodenně s kravatou bojují? Vyzkoušejte designové motýlky! Vypadají roztomile a nemusíte trávit desítky minut rozčilováním se nad něčím, co vám nejde.
 mladík v obleku
Muži si do výběru oblečení sice mluvit nenechají, ale při výběru obleků uvítají dámskou podporu. Někdy není na škodu do obleku investovat více peněz a nechat si vše ušít na míru. Celý proces je finančně a časově náročnější, ale výsledek bude stát za to! Na druhou stranu, není nic hezčího než spokojený muž!